KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15758346
nr 1575 8346
Blandteknik
Pärra Von Andreasson. Signerad a tergo Ruskig, Grafitti. Blandteknik på pannå, 169x119, oramad
Utrop:
700 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 20:18:57
300 kr
500 kr
500 kr
1.000 kr
1.000 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr
2.000 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr